Rezervuoti
Kalbos

Kontaktai

Gaukite atsakymus į savo klausimus arba palikite atsiliepimą. Susisiekite su mumis nepaisant to, kurioje pasaulio vietoje šiuo metu esate. Pasirinkite, kaip norite susisiekti - elektroniniu paštu, telefonu ar elektronine susisiekimo forma, ir mes nukreipsime jūsų klausimus atitinkamai komandai, greitai ir lengvai.
ArtCity

Art City Inn

Apie viešbutį

Art City Inn viešbutis (3+*) yra pačiame miesto centre, šalia didelio verslo bei finansų centro, Lietuvos Respublikos Seimo pastato ir pagrindinės Vilniaus miesto gatvės – Gedimino prospekto. Tereikia 15 minučių norint pasiekti miesto širdį – senamiestį bei Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. Pagrindiniai prekybos ir pramogų centrai – „Panorama“, „Europa“, „Akropolis“ ir „Ozas“ – yra netoliese, vos už 1-3 kilometrų. Oro uostą pasieksite per 7 minutes. Viešbutis taip pat siūlo paėmimo bei atvežimo iš/į oro uostą paslaugą.

Kontaktai

ADRESAS:

J.Jasinskio g. 14 LT‌-01112 Vilnius, Lithuania

Rekvizitai:

Transmedos valda UAB Įmonės kodas 126114371 PVM mokėtojo kodas LT261143716 Adresas J. Jasinskio g. 10, LT-01112 Vilnius

REZERVACIJŲ VADOVAS:

Turistinės agentūros ir grupiniai užsakymai

REGISTRATŪRA:

PARDAVIMŲ VADOVAS:

Renginiai, verslo ir sporto klientai

Klauskite. Visada didžiuojamės, galėdami padėti. * Šis laukelis yra privalomas
Ačiū!
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta
Tikrinti formą
Close
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį. Paspausdami bet kokią nuorodą šiame puslapyje, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti daugiau. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų Politika puslapyje.
Daugiau informacijos rasite Slapukų Politika puslapyje.