Rezervuoti
Kalbos

Restoranas „Perfect“

80 sėdimų vietų turintis restoranas „Perfect“ yra pirmame Art City Inn viešbučio aukšte. Skoningai dekoruotame moderniame restorane galima ragauti Europos ir tradicinės lietuviškos virtuvės patiekalus.

Restoranas „Perfect“

Apie restoraną

Restoranas

Apsilankykite mūsų restorane

Darbo valandos

Restorano darbo laikas:
  • Darbo dienos 7:00 - 23:00
  • Savaitgaliai 8:00 - 23:00
  • Pietūs 11:00 -15:00
Dėl platesnės informacijos bei rezervacijų restorane susisiekite su viešbučio registratūra telefonu: +370 5 2514477 arba elektroniniu paštu: reception@artcityinn.lt
Restoranas

Populiarus, nes

Populiarus, nes

Šilta ir rami viešbučio atmosfera kviečia savo svečius vaišintis savitarnos stiliaus pusryčiais, dienos pietumis arba vakare išgerti mėgstamo gėrimo. Štai kodėl restoranas yra labai populiarus tarp keliautojų ir šalia dirbančių verslininkų.
Nesvarbu, ar esate nusiteikę gyvybingam pokalbiui, ar norite pabėgti į ramią vietą – jums nereikia palikti viešbučio.
Galimi lankstūs maitinimo sprendimai. Banketai, privatūs vakarėliai, vestuvių šventės bei kitokio tipo svečių priėmimai organizuojami pagal individualų užsakymą.
Close
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį. Paspausdami bet kokią nuorodą šiame puslapyje, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti daugiau. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų Politika puslapyje.
Daugiau informacijos rasite Slapukų Politika puslapyje.