Rezervuoti
Kalbos

Slapukų politika

Kaip mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį šioje svetainėje.

Šioje slapukų politikoje bet koks žodžių „tu“, „tavo“ ar panašių išsireiškimų vartojimas reiškia bet kurį šios svetainės vartotoją. Tokios sąvokos kaip „mes“, „mes“, „mūsų“ ar panašūs išsireiškimai reiškia „Art City Inn“ viešbučių tinklą. Slapukai yra mažos informacijos dalys, kurias jūsų naršyklė saugo jūsų kompiuterio kietajame diske. Jie dažnai naudojami kaip tinklalapių mechanizmas, skirtas atsiminti naudingą informaciją, pavyzdžiui, jūsų prisijungimo duomenis, ir gali padėti lengviau naudotis svetaine. Mūsų slapukai negali atskirti jūsų tapatybės.

SLAPTUKŲ VALDYMAS

Slapuko pavadinimas Tikslas
_ga
_gat
_gads
_dc_gtm_UA
csrftoken Šis slapukas yra unikalus prieigos raktas, sugeneruotas užkraunant tinklapio formą ir patvirtinamas pateikiant formą, siekiant užtikrinti, kad formos būtų pateikiamos tiesiogiai per svetainę, o ne per trečiųjų šalių robotus, išorines formas ir pan.
sessionId Šis slapukas yra nuoroda į unikalų dabartinės naršymo sesijos seansą. Joje nėra saugomi jokie asmeniniai duomenys. Sesija baigiama, kai uždaroma vartotojo naršyklė.
webviewCookie Šis slapukas saugo informaciją ar vartotojas naudoja internetinę peržiūrą svetainėje.
Galite valdyti slapukus aktyvuodami nustatymus savo internetinėje naršyklėje, kurie leis jums atsisakyti nuo visų arba kai kurių slapukų. Prašome turėti omenyje, kad jei išjungsite slapukus, jūsų galimybė naudotis paslaugomis, kurias galime jums suteikti, bus apribota ir tai gali paveikti jūsų vartotojo patirtį.

ŠIOS SLAPTUKŲ POLITIKOS PASIKEITIMAI

Mūsų politika bei procedūros yra nuolat peržiūrimos. Mes galime, kartais, atnaujinti savo slapukų politiką. Visi tokie pasikeitimai bus paskelbti šiame puslapyje.

ŠIOS SLAPTUKŲ POLITIKOS PASIKEITIMAI

Klausimai, komentarai bei prašymai dėl šios slapukų politikos turi būti išsiųsti į reception@artcityinn.lt
Close
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį. Paspausdami bet kokią nuorodą šiame puslapyje, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti daugiau. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų Politika puslapyje.
Daugiau informacijos rasite Slapukų Politika puslapyje.