Rezervuoti
Kalbos

Privatumo politika

SVEČIŲ INFORMACIJA

„Art City Inn“ viešbučiuose ir kurortuose pabrėžiame privatumo svarbą ir esame įsipareigoję pelnyti svečių pasitikėjimą priimdami aukštus asmeninės informacijos apsaugos standartus.

Mūsų privatumo politikoje aprašoma asmeninės informacijos, kurią renkame ir gauname, rūšis, aplinkybės, kuriomis mes renkame ar gauname asmeninę informaciją, strategijos ir procedūros, kurias nustatėme apibrėždami jos naudojimą ir saugojimą, ir keisdamiesi tam tikros rūšies asmenine informacija tam tikromis ribotomis aplinkybėmis, procedūras, kurių turėtumėte laikytis, jei turite klausimų ar prašymų, susijusių su jūsų asmenine informacija ar mūsų politika ir procedūromis, ir asmenį, kuriam tokie klausimai ar prašymai turėtų būti nukreipti, ir priemones, kuriomis galima bendrauti su tuo asmeniu.

Šioje politikoje žodžiai „mes“ ir „Art City Inn“ neapima trečiųjų šalių viešbučių savininkų ar paslaugų teikime dalyvaujančių trečiųjų šalių, tačiau mes paprašėme tokių viešbučių savininkų ir trečiųjų šalių tiekėjų laikytis mūsų privatumo apsaugos politikos sąlygų

Šioje privatumo politikoje asmeninė informacija reiškia asmenį identifikuojančią informaciją, pvz., jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą ar telefono numerį, kuri kitaip nėra viešai prieinama ir nėra jūsų darbo identifikavimo dalis.

Tai taip pat apima informaciją apie svečių pageidavimus ir jų panaudojimą, kai tokia informacija yra teikiama arba yra įregistruojama „Art City Inn“ vykdant verslo sandorius su asmeniu.

Privatumo apsaugos politika nėra taikoma informacijai apie „Art City Inn“ verslo klientus. Tačiau, šią informaciją saugo kita „Art City Inn“ politika ir praktika bei sutarčių tvarka.

KAIP GALITE MUMS PATEIKTI SAVO ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

  1. Padarydami rezervaciją arba naudodamiesi „Art City Inn“ paslaugomis.
  2. Užsiregistruodami „Art City Inn“ lojalumo programoje, Prezidentų klube.
  3. Užsiregistruodami originalioje svetainėje.
  4. Pateikdami ją mums komunikacijoje dėl paslaugų teikimo, pavyzdžiui, atsiliepimų formose.
  5. Pateikdami informaciją mums per dalyvavimą rinkodaros iniciatyvose.
  6. Apsilankydami mūsų internetinėje svetainėje.
Žemiau mes apibrėšime įprastai surenkamos informacijos tipus kiekvienos iš šių aplinkybių atveju, to darymo priežastis, kaip mes ją naudosime ir kaip ją saugosime.

ATLIEKANT REZERVACIJĄ

Atliekant rezervacjią arba naudojantis „Art City Inn“ paslaugomis, būtina turėti informaciją, kuri padės jus identifikuoti, su jumis susisiekti ir įvykdyti jūsų pirkinį bei prašymus. Ši informacija dažniausiai apima jūsų vardą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, kreditinės kortelės numerį ir galiojimo pabaigos datą bei kalbos prioritetus. Ji taip pat gali įtraukti, jei jūs pasirinksite pasidalinti šia informacija su mumis, jūsų pageidavimus dėl jūsų pasirinktų paslaugų teikimo, tokių kaip kambario tipas, lovos tipas ir panašiai. Jūs galite pageidauti, kad jūsų „Art City Inn“ paslaugų užsakymas būtų pripažintas kaip trečiųjų šalių, su kuriomis „Art City Inn“ turi santykius, lojalumo programos dalis. Tam, kad tai galėtume padaryti, jūs turėsite suteikti mums tam tikrą informaciją patvirtinimui, tokią kaip jūsų narystės numeris trečiosios šalies programoje. Mes taip pat kartais siūlome ypatingas nuolaidas, turinčias tam tikrus atitikimo kriterijus. Kartais mes siūlome ypatingas nuolaidas, pavyzdžiui, senjorams arba vaikams. Tam, kad patikrintume ar atitinkate reikalavimus bei patvirtintume jūsų rezervaciją teisingai, rezervacijos metu turime įrašyti jūsų gimimo datą. Jūsų gali būti paprašyta pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą tam, kad patvirtinti reikiamą informaciją įsiregistravimo metu.

„Art City Inn“ yra valdymo įmonės, valdančios viešbučius trečiųjų šalių savininkams. Jūsų asmenine informacija dalijamasi su viešbučio, kuriame ketinate apsigyventi, trečiąja šalimi ir su jo darbuotojais, teikiančiais jums paslaugą tiek, kiek reikia jiems tai padaryti ir įvykdyti operaciją. Visi viešbučiai, kuriuos valdo „Art City Inn“ privalo sutikti laikytis šių privatumo apsaugos politikos sąlygų.

Kartais mes siūlome paslaugų paketus ar kitas paslaugas, kurios įtraukia trečiąsias šalis. Jei naudojatės tokiu paketu ar paslauga, jūsų asmenine informacija bus dalinamasi su ta trečiąja šalimi tiek, kiek tai būtina tam, kad būtų suteikta ta paslauga ir pirkimo ar užsakymo procesas.

„Art City Inn“ gali naudoti jūsų pateiktą informaciją tam, kad atsiųstų jums pasiūlymus ir informaciją apie „Art City Inn“ ir pasirinktų trečiųjų šalių paslaugas. Jūsų informacija nebus teikiama tretiesiems asmenims, bet trečiosios šalies pasiūlymas bus teikiamas „Art City Inn“, kuris ir administruos teikimą.

Jei jūs nenorite gauti tokių pasiūlymų ir informacijos, jūs galite atsisakyti prenumeratos savarankiškai arba atsisakyti jos atsiųsdami elektroninį laišką į reception@artcityinn.lt, laiško temoje nurodydami „atsisakyti prenumeratos“, nurodydami pakankamus asmeninius duomenis tam, kad galėtume tinkamai įvykdyti jūsų prašymą. Visuose mūsų tokio tipo rinkodaros pranešimuose taip pat bus instrukcija kaip atsisakyti prenumeratos.

Close
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį. Paspausdami bet kokią nuorodą šiame puslapyje, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti daugiau. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų Politika puslapyje.
Daugiau informacijos rasite Slapukų Politika puslapyje.