Rezervuoti
Kalbos

BENDROS VIEŠBUČIO TAISYKLĖS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti laisva forma UAB „Transmedos valda” direktoriui darbo dienomis nuo I-V 8:00 iki 17:00 val. (J. Jasinskio g. 14, LT-01112 Vilnius, Lietuva, el.p.: gm@artcityinn.lt, tel.: +370 5 2514477, faks.: +370 5 2514476). Nepavykus išspręsti ginčo, Jūs turite teisę pateikti prašymą/skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainė www.vvtat.lt , taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/“.

Viešbučio ART CITY INN administracija yra labai dėkinga už bendradarbiavimą, kad būtų laikomasi žemiau pateiktų taisyklių.

Prašome skambinti:

Registratūra dirba visą parą 9
Restoranas, baras 888
Bendrasis pagalbos centras 112

Atvykimo ir Išvykimo laikai

Įsiregistravimas į kambarius nuo 14:00 valandos dienos.
Išsiregistravimas iš kambarių iki 12:00 valandos ryto.
Jei pageidautumėte išvykti vėliau ar prasitęsti savo viešnagę, prašome pranešti registratūros darbuotojams iki 10:00val. ryto jūsų paskutinės nakvynės dieną. Galimybė pasilikti bus suteikta atsižvelgiant į viešbučio užimtumą.
Dėl pačių svečių saugumo, tik užsiregistravę svečiai privalo nakvoti viešbučio kambaryje. Draudžiama perduoti kambarius kitiems asmenims. Asmenys, lankantys viešbučio svečius, gali lankytis viešbučio kambaryje nuo 7:00 val. iki 22:00 val. apie tai pranešę ir informavę registratūros darbuotojus iš anksto.

Ankstyvas atvykimas ir Vėlyvas išvykimas

Ankstyvas įsiregistravimas yra 3 valandos prieš įprastą atvykimo laiką. Tai yra nuo 11:00 valandos. Yra taikomas papildomas mokestis.
Vėlyvas išsiregistravimas yra po įprasto išsiregistravimo laiko, kai svečiai lieka papildomoms 3 valandoms. Tai yra iki 15:00valandos. Yra taikomas papildomas mokestis. Dėl informacijos kreipkitės į registratūrą arba skambinkite 9.

Pusryčiai ir viešbučio Restoranas “Perfect”

Viešbučio svečiams yra siūlomi gausūs „švediško stalo“ tipo pusryčiai. Pusryčiai tiekiami viešbučio restorane pirmame aukšte.

Pusryčių laikas:

Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 7:00 iki 10:00 val.ryto

Šeštadieniais – sekmadieniais  nuo 8:00 iki 11:00 val.

Taip pat yra galimybė užsisakyti ankstyvus pusryčius. Būtinai informuokite registratūros darbuotojus iš anksto.

Pirmajame viešbučio „Art City Inn“ aukšte veikia 80 sėdimų vietų turintis restoranas „Perfect“.

Skoningai ir šiuolaikiškai įrengtas restoranas siūlo europietiškos ir tradicinės lietuvių virtuvės patiekalus.

Restorano darbo laikas:

Pirmadieniais – penktadieniais nuo 7:00 iki 22:00 val.

Šeštadieniais – sekmadieniais  nuo 8:00 – 22:00 val.

Lobby Baras

Gėrimus ir užkandžius siūlo visa parą veikiantis baras prie registratūros.

Viešbučio ART CITY INN teikiamos paslaugos atitinka viešbučio kategoriją ir keliamus standartus

Visi viešbučio kambariai tvarkomi kas trečią dieną. Patalynė ir rankšluosčiai keičiami kas trečią dieną. Jūsų pageidavimu, kambariai gali būti tvarkomi kasdien. Praneškite registratūrai.
Kambaryje rasite korteles su užrašais: „Prašome sutvarkyti“, „Prašome netrukdyti“ arba „Prašome sutaisyti“. Prašome pakabinti kortelę atitinkančią Jūsų pageidavimą ant kambario durų rankenos išorinėje pusėje. Informuokite registratūrą papildomai,tel.9.
Jei turite pretenzijų dėl kokybės ir teikiamų paslaugų, praneškite apie tai registratūrai ir leiskite viešbučio darbuotojams reaguoti nedelsiant. Pastebėję bet kokius buitinės technikos ar instaliacijos gedimus Jūsų kambaryje, prašome pranešti registratūrai ir defektai bus pašalinti.

Augintiniai

Viešbutyje yra galimybė apsistoti su naminiais gyvūnėliais. Naminiai gyvūnėliai įleidžiami į viešbutį už papildomą mokestį ir pririšti už pavadėlio. Dėl smulkesnės informacijos ir įkainių, prašome kreiptis į registratūrą, tel. 9.

Visi viešbučio kambariai nerūkantiems

Art City Inn viešbutyje yra visi kambariai nerūkantiems. Restorane, svečių kambariuose, vestibiulio zonose, uždarose viešose patalpose rūkyti draudžiama. Už rūkymą kambaryje imamas baudos mokestis. Informacija kiekviename kambaryje.
Prašome rūkyti tam skirtoje rūkymo vietoje lauke. Daugiau informacijos registratūroje, tel. 9.

Ramybės laikas

Ramybės laikas viešbutyje yra nuo 22:00 val. vakaro iki 7:00 val. ryto. Viešbučio svečiai turi gerbti kitų viešbučio svečių poilsį. Jei kas nors trukdo Jūsų poilsiui, prašome pranešti registratūrai 9. Informacija kiekviename kambaryje.

Apsauga

Viešbučio svečių saugumui, visos viešosios viešbučio erdvės yra stebimos vaizdo kameromis.

Oro kondicionieriai

Kiekviename kambaryje yra įrengtas oro kondicionierius. Svečiai gali patys kambaryje individualiai reguliuotis šilumą.
Primename, kad kambariuose langai turi būti uždaryti, jeigu yra įjungtas oro kondicionierius.
Šaldymo sistema veikia nuo Gegužės mėnesio iki Rugsėjo mėnesio.

Bevielis internetas

Visame viešbutyje, kambariuose, restorane ir konferencijų salėse veikia bevielis internetas. Ši paslauga viešbučio svečiams yra nemokama.

Elektroniniai viešbučio raktai – kortelės

Svečių saugumui ir patogumui, viešbutyje yra naudojama kambarių elektroninė raktų užrakto sistema su atmintimi.

Seifai

Vertingus daiktus už papildomą mokestį galite laikyti registartūroje esančiuose seifuose.
Primename, kad viešbutis neatsako už kambariuose paliktus vertingus daiktus. Prašome naudotis registratūroje esančiais seifais. Visa smulkesnė informacija ir įkainiai už paslaugas registratūroje, tel. 9

Sauna and treniruoklių salė

Sauna ir treniruoklių salė yra viešbučio šeštame aukšte.
Norėdami užsisakyti sauną, būtinai informuokite registratūros darbuotojus iš anksto. Visa smulkesnė informacija ir saunos įkainiai yra registratūroje, tel. 9.
Treniruoklių salė viešbučio svečiams yra nemokama.Treniruoklių salės naudojimosi laikas yra nuo 10:00 val. iki 22:00 val.

Bagažas

Viešbutyje yra bagažo saugojimo kambarys prie viešbučio registratūros, kuriame Jūs galite palikti savo bagažą nemokamai. Prašome kreiptis į registratūrą tel. 9.

Automobilių ir autobusų saugoma stovėjimo aikštelė

Aplink viešbutį yra įrengta privati ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Autobusams stovėjimo vietos yra įrengtos iš galinės viešbučio pusės. Ši paslauga yra mokama. Dėl smulkesnės informacijos ir įkainių už paslaugas, prašome kreiptis į registratūrą, tel.9.

Priešgaisrinės saugos atmintinė

Gerbiamieji svečiai, prašome įsidėmėti:

 • Išeidami iš kambario, išjunkite visus elektros prietaisus;
 • Nedangstykite elektros prietaisų degiomis medžiagomis;
 • Įsidėmėkite avarinius išėjimus ir laiptinių išdėstymą;
 • Kilus gaisrui – nesinaudokite liftu!

Kilus gaisrui: Jūsų kambaryje:

 • Praneškite apie gaisrą registratūros darbuotojams, skambindami tel. 9
 • Pasistenkite užgesinti gaisro židinį, jei tai nepavojinga Jūsų gyvybei, kitu atveju išeikite iš kambario, uždarydami duris;
 • Pasitraukite iš pavojingos zonos ir klausykite viešbučio administracijos/ priešgaisrinės apsaugos nurodymų.

Kilus gaisrui: Viešbutyje:

 • Praneškite apie gaisrą registratūros darbuotojams, skambindami tel. 9
 • Uždarykite langus, duris ir išeikite iš patalpos/kambario;
 • Jeigu koridoriuose ir laiptinėse yra dūmų, ir pasitraukti iš patalpų negalima, pasilikite savo kambaryje, plačiai atverkite langus ir uždarykite duris. Kad neapsinuodytumėte dūmais, uždenkite plyšius ir ventiliacijos kanalus sudrėkintais rankšluosčiais arba patalyne;
 • Kilus gaisrui – nesinaudokite liftu!

Evakuacijos planas yra pakabintas Jūsų kambaryje ant išėjimo durų.

Dėl viešbučio bendrųjų taisyklių nesilaikymo, „ART CITY INN“ administracija gali taikyti baudos mokestį.

Close
Šioje svetainėje mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį. Paspausdami bet kokią nuorodą šiame puslapyje, jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Skaityti daugiau. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų Politika puslapyje.
Daugiau informacijos rasite Slapukų Politika puslapyje.